STUDIO BUJNE

bujne studio monika aneta pracownia florystyczne

BUJNE STUDIO to kolektyw dwóch florystycznych temperamentów, których spotkanie zaowocowało połączeniem pełnym twórczych kontrastów.

Wierzymy, że sztuka nie istnieje bez obserwatora dlatego tworzymy projekty, w których rozpływa się ludzkie oko. Zapraszamy żywe kwiaty do współtworzenia naszej pasji, czyli upiększania momentów.


KTO W BUJNE STUDIO?

Monika Utracik

Pełna pasji dekoratorka i florystka. Zdobywała dyplomy u najlepszych m.in. w Warszawskiej Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej. Monika posiada tytuł czeladnika z dodatkową specjalizacją ślubną wypracowaną pod czujnym okiem Piotra Sekundy w warszawskiej Floral Academy.

Systematyczna bywalczyni bieżących eventów z branży florystycznej m.in. w Kwitnących Horyzontach w Opolu i u Izy Tkaczyk w Gdańsku, uczestniczyła w szkoleniu „Patenty na dekoracje” prowadzonym przez Agnieszkę Winnicką z firmy Welcome to the Jungle.

Twórcza, ambitna i precyzyjna.

Aneta Kroker

Dyplomowana florystka. Fachową wiedzę florystyczną zdobyła w Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej oraz na licznych szkoleniach udoskonalających zawód florysty m.in. pod okiem Piotra Sekundy z Floral Academy oraz Mistrza Polski we florystyce Tomasza Maxa Kuczyńskiego.

Dbająca o detal i niepowtarzalność.Stwórzmy razem wyjątkowe momenty.
Zapraszamy do kontaktu.